Новая страница 1

МЫ ПЕРЕЕХАЛИ!

НАДПИСЬ КЛИКАБЕЛЬНА

Дозоры : Изменение Баланса

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Дозоры : Изменение Баланса » Киев » Переносной генератор


Переносной генератор

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Где можно купить хороший переносной генератор не очень дорого?

0

2

Марта написал(а):

Где можно купить хороший переносной генератор не очень дорого?

Обратите внимание на генераторы Weekender https://lodka5.com.ua/generatory/generatory-weekender/ Это очень хороший бренд, продукция данного производителя качественная и надежная. Я купил себе   инверторную модель Weekender X950i - очень им доволен!
https://lodka5.com.ua/image/cache/catalog/easyphoto/5164/generator-weekender-x950i-lodka5-1-jpg-17-900x900watermark.webp

0

3

Нам теж генератор потрібен, підкажіть де вигідніше його купувати?

0

4

Найкращі ціни на генератори пропонує компанія EnerSol в Україні https://enersol.ua/ Купити генератор в них можна для будь-якого призначення. У наявності  дизельні, бензинові, зварювальні та компресорні генератори, Компанія пропонує тільки якісне генераторне обладнання, яке супроводжується гарантією. Доставка замовлень діє по всій країні.

0

5

Мені б такий або подібний на дачу треба

0

6

Ми купували додому генератор в тому році, коли світло постійно вимикалось. Тепер він у нас стоїть на дачі, там теж треба такий генератор тримати, бо там з постійно проблеми з електрикою. На сайті E-Katalog  https://ek.ua/ua/list/349/ можна обрати собі нормальний генератор по адекватній вартості. С аме там ми й собі брали свій генератор, дуже ним задоволені.

0


Вы здесь » Дозоры : Изменение Баланса » Киев » Переносной генератор


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz