Новая страница 1

МЫ ПЕРЕЕХАЛИ!

НАДПИСЬ КЛИКАБЕЛЬНА

Дозоры : Изменение Баланса

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Дозоры : Изменение Баланса » Офф-топ и не только » Питання про масажер простати


Питання про масажер простати

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Питання про масажер простати: як правильно вибрати та використовувати? Чи може цей метод допомогти в лікуванні різних захворювань простати? Обмінюйтеся своїм досвідом та рекомендаціями.

0

2

Масажер простати може бути корисним для чоловіків, шукаючих додаткові методи підтримки здоров'я простати. При виборі важливо звернути увагу на розмір, форму та матеріал, щоб забезпечити комфортну і безпечну процедуру. Для користування важливо дотримуватися інструкцій та використовувати достатню кількість змащення для зменшення тертя. Щодо мого досвіду, я купував у магазині інтимних іграшок Amy апарат для масажу простати https://amy.com.ua/ua/intimnye-tovary/s … y-prostaty . Використовував його з великою обережністю, дотримуючись рекомендацій виробника та читаючи про досвід користувачів. Важливо зазначити, що це був лише один із компонентів мого підходу до здоров'я, і я завжди консультувався зі своїм лікарем.

0


Вы здесь » Дозоры : Изменение Баланса » Офф-топ и не только » Питання про масажер простати


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz